G. Pənahova, "Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.," DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1, pp.90-95, 2022
Pənahova, G. 2022. Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.. DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1 , 90-95.
Pənahova, G., (2022). Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.. DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1, 90-95.
Pənahova, GÜNAY. "Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.," DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1, 90-95, 2022
Pənahova, GÜNAY. "Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.." DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1, pp.90-95, 2022
Pənahova, G. (2022) . "Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.." DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ , vol.1, no.1, pp.90-95.
@article{article, author={GÜNAY PƏNAHOVA}, title={Azərbaycanın davamlı inkişaf konsepsiyasına keçidinin konseptual əsasları və prioritetləri.}, journal={DAYANIQLI İNKİŞAFIN YENİ KEYFİYYƏT MƏRHƏLƏSİ}, year=2022, pages={90-95} }